Off Canvas

 

EĞİTİM

EĞİTİM :

Değişen dünyanın imkanlarından maksimum düzeyde faydalanmak için kobilerin, her an yeni teknolojileri sistemlerine entegre etmek üzere hazır olması gerekiyor. 4. Nesil Sanayi Devrimi’nin etkisi altında kalan sektörler, internetin her şeyi bağlantılı hale getirmesini bir kaos olmaktan çıkarıp fırsata dönüştürmek zorunda kalıyor. Geleneksel tarzda üretim yöntemleri, denetimi ve analizi ile yola devam etmek, çağın imkanlarını kullanmamak ve haliyle bu imkanlarla gücüne güç katan rakipler karşısında güçsüz konuma düşmek anlamına geliyor.

ODOR CONTROL  ile tam da bu aşamada fabrikaların pazarda güçlenmesini destekleyen bir iş ortağı olarak ortaya çıkıyoruz. Üretime dair gerçek zamanlı ve doğru veriler sayesinde üretim yöneticileri üretim sürecinde iyileştirilmesi ve güçlendirilmesi gereken kısımları fark etme şansı yakalıyor. Hangi verilerin ne anlama geldiği, bu verilerin en efektif şekilde analiz edilmesi, ihtiyacın tespitinde kullanılması, verimliliği arttıracak çözümlerin ortaya çıkması üzerine bir eğitim gerçekleştirerek ürünlerimizin %100 sonuç verdiğinden emin oluyoruz.,

7/24 Takip Süreci İle Artan Üretim Verimliliği ve Satış Grafiği…….

Bulut tabanlı yazılım sayesinde, 7/24 canlı takip edilebilen üretim tesislerine ihtiyaç anında zamanında müdahale edilerek kayıpların önüne geçiliyor. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi içinse yöneticilerin verileri en doğru şekilde okuduklarından emin olmaları gerekiyor. İşte, partnerlerimiz için sunduğumuz eğitim ile bunu başarmayı hedefliyoruz.

Organizasyon

ODOR CONTROL

TEKNOLOJİK SİSTEMLER VE GIDA ARGE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ÜRETİM

ODOR CONTROL TEKNOLOJİK SİSTEMLER VE GIDA ARGE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.