Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2019-07-10T11:42:08+00:00

KURULUŞ :

           2015 yılında  Sayın Yrd.Doç.Dr.Nurgül SENYÜCEL ( Makine Mühendisi ) ve Sayın Dr.Servet SENYÜCEL ( Bilgisayar  Mühendisi ) tarafından ODOR CONTROL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AR-GE  SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak Çanakkale TEKNOPARK ta kuruluşu yapılıp faaliyetlerine başlamıştır.

           Şirket kurucularından Sayın Yrd. Doç. Dr. Nurgül SENYÜCEL tarafından hazırlanan ZARARLI KOKULARI ALGILAYIP İNTERNET ÜZERİNDEN İLETEN ELEKTRONİK BURUN TASARIMI konulu tez 2013 yılında hazırlanmıştır.

           2015 yılında  ODOR CONTROL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AR-GE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşundan da temel oluşturmuştur. ODOR ELECTRONİC NOSE ( Odor Elektronik Burun ) tasarlanıp gerekli Ar-Ge Çalışmaları yapılıp üretilmiştir. 

VİZYON:

            ODOR CONTROL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AR-GE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak ; Odor Electronic Nose ( Odor Elektronik Burun ) , Yapay Zeka,  Endüstri 4.0 Çözüm Ortaklığı Projeleri ve Ar-Ge çalışmalarımızla yazılım ve donanım çalışmalarımıza devam etmekteyiz .  İnsan hayatını kolaylaştıracak teknolojik yeniliklerle, ülkemizde ve dünyada sektörün lider markası olmasını hedeflemektedir.

MİSYON :

*). Sürekli en son teknolojik sistemleri ile müşteri memnuniyetini sağlamak.

*). Kullanıcıların beklentilerinden daha iyi bir hizmet sunmak.

*). Ürün kalite ve verilen hizmet alıgısını en üst seviyede tutmak.

*). Tasarruflu , Çevreci ve doğaya verilen zararı minimuma indiren  yenilikler ile kaynakların doğru kullanımını sağlamak.

*). Dinamik ve profesyonel yapısını geliştirdiği projeler ile kanıtlamak , sektörde her zaman takip edilen ve örnek alınan bir firma olarak anılmak.